بن لادن

به حمد الله، اسامه بن لادن هم کشته شد. مردم در واشینگتن و بقیه شهرهای امریکا ریختن توی خیابونها و جشن گرفتن و مشروبی زدن و عربده ایی کشیدن.

نمی دونم چند نفر نشستن و به اینکه چی شد اسامه بن لادن به وجود آمد فکر کردن.چقدر غمناکه که به عنوان یک گونه از حیوانات، انسانها به جایی رسیدن که بلایی که به سر هم می آرن هیچ شغالی بر سر هیچ جنازه ای نمی آره.

این آدمم مرد. دیگه کمکی از دست کسی برای این دیو بی شاخ و دم بر نمی اومد ولی کاش به این فکر می کردیم که چطور انسانیت به اینجا رسیده. همیشه فکر می کردم کاش پزشکی این قدر بی مصرف نشه که برای خلاص کردن آدمها از درد به کشتن پزشکی اونها (تزریق و مرگ) راضی بشیم. دقیقا با همون استدلال امیدوارم عقلانیت ما به جایی نرسه که فکر کنیم کشتن آدمها، راه بهتر کردن دنیاست.

/ 2 نظر / 9 بازدید
امیرعلی

سلام. خوبه که شما فقط به مرگ امثال اسمه بسنده نکردید و کمی عمیق تر شدید. خوشحالم.

با يک تير دو نشان بزنيد آمار وبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک http://www.niyazkadeh2012.blogfa.com کمک بگیرید برای ثب